5 g Sztabka złota

  • 5-gramowa sztabka złota próby 999,9 z akredytacją LBMA (London Bullion Market Association)
Producent: LBMA
1 575,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Sztabka złota o masie 5 g wybita ze złota próby 999,9. Sztabka została opakowana w CertiPack, stanowiący jednocześnie certyfikat autentyczności złota. Każde opakowanie CertiPack zawiera informacje określające wagę złota, próbę złota oraz nazwę producenta. Ponadto CertiPack chroni sztabkę przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Jest również gwarancją odsprzedaży złota po wyższej cenie niż w przypadku zwykłej sztabki.

Sztabka złota w tym rozmiarze to idealny pomysł na prezent z okazji ślubu, chrzcin lub urodzin. Pięciogramowa sztabka jest również przeznaczona dla inwestorów, którzy pragną zachować podzielność inwestycji.

5-gramowa sztabka złota pochodzi z uznanych mennic certyfikowanych przez LBMA (London Bullion Market Association). Sztabki pięciogramowe w naszej ofercie produkowane są m.in przez Heraues, Argor-Hearaeus, Perth Mint czy Valcambi.

Parametry techniczne:
Waga:
5 g
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Producent:
Heraeus
,
Argor-Heraeus
,
C.Hafner
,
Valcambi
,
Umicore
,
Metalor
,
Perth Mint
Kraj pochodzenia:
Szwajcaria
,
Niemcy
,
Australia
Inni klienci pytali o:

Szanowna Pani,

 

jedno i drugie ma tylu samo zwolenników.

Sztabka zapakowana jest w plastik stanowiący jej certyfikat, trzeba bardzo uważać aby nie uległ on uszkodzeniu (połamaniu, wyszczerbieniu, zagnieceniu), certyfikat gwarantuje sztabie autentyczność i chroni ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

Moneta posiada szereg cech szczególnych i zabezpieczeń fabrycznych i przy weryfikacji "broni się" sama.

Najważniejsze jest to aby towary posiadały akredytację LBMA, ponieważ to gwarantuje, że są one najlepiej rozpoznawalne (właściwie wszędzie), najłatwiej zbywalne, a przy odsprzedaży warte tyle co złoto inwestycyjne najwyższej jakości.

 

/Pozdrawiamy Zespół Mennicy Skarbowej S.A.

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów

Polecane

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel