Moneta Britannia 1/10 uncji złota

  • Złota moneta Britannia została wykonana z najwyższej próby kruszcu. Waga produktu to 1/10 uncji.
Producent: The Royal Mint
996,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Britannia to jedna z najpopularniejszych monet bulionowych na świecie. Jej producentem jest The Royal Mint. Złota moneta została wykonana z najwyższej próby materiału, a jej waga to 1/10 uncji.

Złota moneta Britannia to idealny sposób na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

WYGLĄD MONETY

Rewers złotej monety przedstawia postać Brytanni. Jej wygląd zmienia się w zależności od roku emisji. Na otoku wybito informację o wadze kruszcu.

Awers złotej monety prezentuje popiersie królowej Elżbiety II. Znajdziemy tam również informację o wartości nominalnej produktu.

Parametry techniczne:
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Mennica:
Royal Mint
Nominał:
10 GBP
Metal:
Złoto
Próba:
999,9
Waga:
3,1 g
Średnica:
16,5 mm
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt.

Odpowiadając na Pana pytanie, każda firma, która jest dilerem złota na rynku, ustala swoją własną politykę cenową.

Jeżeli chodzi o ceny w Mennicy Skarbowej, są one skorelowane z aktualną ceną złota na giełdzie.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

 

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów

Polecane

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel