Moneta Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja złota - wysyłka 24 h!

  • Liść Klonowy to moneta produkowana przez Kanadyjską Mennicę Królewską ze złota z lokalnych kopalń. Monetę wydano jako konkurencję dla południowoafrykańskiego Krugerranda.
Dostawa: 24h
9 091,00 zł
/ szt.Kup 10 szt. i oszczędź 0.10%
Rabat 0.10% od 10 szt.
Rabat 0.20% od 20 szt.
Rabat 0.30% od 50 szt.
Rabat 0.40% od 100 szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Liść Klonowy to moneta produkowana przez Kanadyjską Mennicę Królewską ze złota z lokalnych kopalń. Monetę wydano jako konkurencję dla południowoafrykańskiego Krugerranda.

Parametry techniczne:
Nominał:
50 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Średnica:
30 mm
Grubość:
2,87 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry, 

dziękuję za wiadomość. 
Uprzejmie informuję, że sztabki i monety, jakie znajdują się w naszej ofercie, pochodzą z mennic i rafinerii będących członkami London Bullion Market Association (wyjątek stanowią niektóre monety kolekcjonerskie i produkty oznaczone jako niesortowane). Certyfikacja, o której jest mowa na stronie związana, jest między innymi właśnie z akredytacją powyższego stowarzyszenia.

Mennica Skarbowa S.A. nie zajmuje się certyfikowaniem monet, jedyny urząd mający do tego prawo to Okręgowy Urząd Probierczy, wszystkie inne certyfikaty mają jedynie wartość ozdobną. Niestety Mennica Skarbowa S.A. nie świadczy usługi wystawiania tego typu dodatków.

Kolejną sprawą jest to, że moneta nie posiada numeru seryjnego, w związku z czym nie jest możliwe powiązanie jej z konkretnym dokumentem. Cechują ją natomiast elementy charakterystyczne dla konkretnych typów.
W każdym z naszych oddziałów istnieje możliwość weryfikacji produktu. Zapewniam również, że nasi Doradcy chętnie odpowiedzą na pytania związane z wyżej wymienionymi elementami wyróżniającymi każdą z monet inwestycyjnych
Zachęcamy również do złożenia zamówienia telefonicznie na Infolinii 801-501-521 lub 22 100-60-11. 
W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu. 
pozdrawiam serdecznie
Biuro Obsługi Klienta
Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel