10 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

  • Złota sztabka lokacyjna próby 999,9 o wadze 10 g pochodząca z losowo wybranej mennicy posiadającej akredytację LBMA.
Dostawa: 24h
2 835,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Produkty sprzedawane w Sklepie pochodzą z rynku wtórnego, zatem mogą posiadać ślady użytkowania, takie jak m.in. zarysowania, zmiany w zabarwieniu, otarcia, co zostało uwzględnione w niniejszej ofercie.

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Złota sztabka inwestycyjna o wadze 10 g pochodząca z losowo wybranej mennicy posiadającej akredytację LBMA.

Złota sztabka stanowi dobry sposób na zabezpieczenie kapitału. Wykonana została z czystego złota o próbie 999,9 oraz pochodzi z renomowanych światowych mennic. 

Zdjęcie ma charakter poglądowy.

Parametry techniczne:
Metal:
Złoto
Waga:
10 g
Próba:
99,99%
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry,

uprzejmie informuję, że aktualna cena dla danej gramatury sztabki z czasem realizacji 24h dostępna jest pod adresem  https://www.mennicaskarbowa.pl/product-pol-7086-10-g-Sztabka-zlota-wysylka-24-h.html

W nadziej ofercie posiadamy również towar z dłuższym czasem realizacji 15 dni roboczych. Dostępny jest pod adresem: 

https://www.mennicaskarbowa.pl/product-pol-9-10-g-Sztabka-zlota.html

Ceny na naszej stronie są aktualizowane co kilkanaście minut.

Dzień dobry

każdy producent ma swoje wymiary jeżeli chodzi o sztabkę i opakowanie. Zdjęcie które Pani widzi jest przykładowe, wysyłka sztabki danego producenta, jest zależna od zasobów magazynowych spółki.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

 

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry

dziękujemy za kontakt.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h".

Czas wysyłki jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

Do czasu wysyłki z magazynu w przeciągu 24 h, trzeba doliczyć czas dostarczenia kurierem lub czas dostarczenia do Oddziału.

Bardzo proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 801 501 521, gdzie może Pan sprawdzić status swojego zamówienia.

pozdrawiam

 

Biuro Obsługi Klienta

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel