2 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

  • Złota sztabka lokacyjna - jeden z najbardziej znanych produktów inwestycyjnych na świecie.
Producent: LBMA
Dostawa: 24h
675,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Złota sztabka lokacyjna - jeden z najbardziej znanych produktów inwestycyjnych na świecie.

Sztabka ze złota najwyższej próby pochodząca z jednej z renomowanych światowych mennic.

Sztabki są chronione przez opakowanie typu CertiPack i numer seryjny.

Najwyższe standardy wykonania oraz niesłabnąca popularność sztabek zapewniają im dużą płynność.

Idealne na prezent.

 

 

Parametry techniczne:
Waga:
2 g
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry,

sztabka jest zapakowana w certipack, który stanowi jej certyfikat. Naruszenie tego opakowania wpłynęłoby na obniżenie wartości towaru.

Natomiast w naszej ofercie posiadamy pudełka/etui, do których można zamówić usługę graweru (także dostępna w naszym sklepie). Wówczas dedykacja tłoczona jest na metalowej płytce, którą umieszczamy wewnątrz etui. Pudełka wielkością odpowiadają oferowanym przez nas sztabkom.

W razie dalszych pytań zachęcam do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel