Moneta Wiedeńscy Filharmonicy 1 uncja złota - wysyłka 24 h!

  • Wybijana z czystego złota moneta Wiedeńscy Filharmonicy to pierwsza moneta bulionowa wyemitowana w Euro. Moneta bita na cześć Filharmonii Wiedeńskiej, jest jednym z najpopularniejszych produktów.
Dostawa: 24h
8 339,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Produkty sprzedawane w Sklepie pochodzą z rynku wtórnego, zatem mogą posiadać ślady użytkowania, takie jak m.in. zarysowania, zmiany w zabarwieniu, otarcia, co zostało uwzględnione w niniejszej ofercie.

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Wybijana z czystego złota moneta Wiedeńscy Filharmonicy to pierwsza moneta bulionowa wyemitowana w Euro. Moneta bita na cześć Filharmonii Wiedeńskiej, jest jednym z najpopularniejszych produktów. 

Zdjęcie ma charakter poglądowy.

 

Parametry techniczne:
Kraj pochodzenia:
Austria
Metal:
Złoto
Waga:
1 uncja
Próba:
99,99%
Nominał:
100 EUR
Średnica:
37 mm
Grubość:
2 mm
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry

dziękujemy za kontakt.

Uprzejmie informuję że monety z wybitą datą 2023 zostały zamówione u producentów poszczególnych monet, i w będą dostępne w sprzedaży w najbliższym czasie.

Uprzejmie proszę o kontakt na adres mailowy sklep@mennicaskarbowa.pl w okolicach połowy stycznia, wtedy będę mogła udzielić Panu aktualnych informacji.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

 

 

 

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
pixel