Australijski Emu 1 uncja złota - wysyłka 24 h!

  • Moneta bulionowa przedstawiająca australijskiego emu wykonana z czystego złota. Wyjątkowy egzemplarz emitowany przez mennicę The Perth Mint w limitowanym nakładzie.
Producent: The Perth Mint
Dostawa: 24h
10 623,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Przedstawiamy wyjątkową monetę bulionową australijskiej The Perth Mint. Mennica, znana z serii przedstawiającej kangura, postanowiła uwiecznić także drugi z symboli tego najmniejszego kontynentu.

Wyjątkowości tej serii, rozpoczętej w 2018 roku, dodają dwa aspekty:

• Limitowany nakład – w roku 2020 na rynek trafiło tylko 5000 monet, które czekają na nabywców.

• Rewers – każda emisja, podobnie jak w przypadku Australijskiego Kangura, to inny wizerunek zwierzęcia.

Dzięki temu krążki z tej serii cieszą się niesamowitą popularnością nie tylko wśród inwestorów, ale także kolekcjonerów na całym świecie.

WYGLĄD MONETY

Rewers monety z tej serii w każdym roku to inny wizerunek australijskiego nielota. W roku 2020 przedstawiono majestatyczną parę emu, która odpoczywa przy wodopoju. Odwzorowano w ten sposób naturalne środowisko Australii. Wokół ptaków umieszczono podpis „AUSTRALIAN EMU”, a także rok emisji, próbę oraz wagę.

Awers, jak w przypadku większości monet australijskiej mennicy, przedstawia wizerunek królowej Elżbiety II. Wokół portretu monarchini, autorstwa Jody’ego Clarka, widnieją napisy „ELIZABETH II” i „AUSTRALIA” oraz podana jest wartość nominalna monety.

Parametry techniczne:
Kraj pochodzenia:
Australia
Nominał:
100 AUD
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
32,60 mm
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry

dziękujemy za kontakt.

Aktualny cennik skupu, gdzie cena za jedną uncje srebrnej monety wynosi 122 zł.  https://skup.zlota.pl/ceny-skupu

Jeżeli chodzi o monetę która posiada jakiekolwiek przebarwienia, lub milkospoty, Doradca w Oddziale ma prawo zaproponować cenę niższą i uzasadnić z czego ona wynika.

Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do wyceny zrobionej przez naszego Doradcę, to bardzo proszę o kontakt z opisem sytuacji i dokumentacją zdjęciową (jeśli jest ) na sklep@mennicaskarbowa.pl

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel