50 g sztabka złota niesortowana - wysyłka 24 h

  • Sztabka złota najwyższej próby 999. Produkt z rynku wtórnego. Parametry starannie sprawdzone przez ekspertów.
Dostawa: 24h
13 419,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Sztabki niesortowane - złoto w najniższej cenie

Sztabka złota niesortowana o wadze 50 g. Wyprodukowana z kruszcu najwyższej próby 999. Produkt pochodzi z rynku wtórnego, przez co cena za gram złota jest niższa niż cena w przypadku produktów pochodzących ze stałych dostaw. Parametry sztabki niesortowanej zostały starannie sprawdzone przez ekspertów Mennicy Skarbowej.

Uwaga! Zdjęcia poglądowe, oferowany towar może odbiegać od przedstawionego na zdjęciach.

Towar wyłączony z promocji i rabatów.

Parametry techniczne:
Kraj pochodzenia:
losowy
Mennica:
losowa
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Waga:
50 g
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt.

Jak najbardziej Mennica Skarbowa prowadzi zarówno sprzedaż jak i skup złota.

Jeżeli chodzi o towary zakupione za pośrednictwem naszego Sklepu lub bezpośrednio w naszych Oddziałach, nasi  klienci mają gwarancję pierwszeństwa odkupu.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry

Dziękujemy za kontakt.

Jak najbardziej można złożyć zamówienie telefoniczne pod numerem telefonu 801501521, i wtedy przy składaniu zamówienia wskazać oddział w Krakowie jako miejsce odbioru.

Na ten moment taka sztabka niesortowana o gramaturze 50 gram nie jest dostępna od ręki.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

 

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

 

 

 

 

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel