1 g sztabka złota niesortowana - wysyłka 24 h

  • Pochodzi z rynku wtórnego, dzięki czemu jej cena jest niższa od cen sztabek z regularnych dostaw.
Dostawa: 24h
276,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Sztabki niesortowane - złoto w najniższej cenie

Sztabka złota niesortowana o wadze 1 g. Pochodzi z rynku wtórnego, dzięki czemu jej cena jest niższa od cen sztabek pochodzących z regularnych dostaw. Parametry oferowanej sztabki złotej niesortowanej zostały starannie sprawdzone przez ekspertów Mennicy Skarbowej.

Uwaga! Zdjęcia poglądowe, oferowany towar może odbiegać od przedstawionego na zdjęciach.

Towar wyłączony z promocji i rabatów.

Parametry techniczne:
Kraj pochodzenia:
losowy
Mennica:
losowa
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Waga:
1 g
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry

dziękujemy za kontakt.

Sztabka niesortowana (w przeciwieństwie do sztabki sortowanej). nie posiada certyfikatu, w który jest opakowana.

W przypadku wysyłki sztabki niesortowanej, stosowana jest po prostu gruba folia zabezpieczająca.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry

dziękujemy za kontakt. W chwili obecnej nie mamy asortymentu o jaki Pan pyta. Nie są dostępne w sprzedaży sztabki niesortowane o wadze 1 gram.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów

Polecane

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel