Polecany

1000 g (1 kg) Sztabka srebra - wysyłka 24 h!

  • Sztabka inwestycyjna ze srebra o próbie 999 pochodzi z renomowanych światowych mennic.
Dostawa: 24h
3 571,00 zł
/ szt.
  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Ze względu na wahania kursowe metali szlachetnych, do realizacji zamówienia konieczne jest dokonanie opłaty i jej zaksięgowania na koncie sklepu w ciągu 24h.

  • Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub z roczników poprzednich. Oferowane sztabki pochodzą od producentów posiadających akredytację LBMA.

Sztabka inwestycyjna ze srebra o próbie 999 pochodzi z renomowanych światowych mennic.

Na każdej sztabce widnieje informacja o wadze, próbie oraz mennicy emitującej sztabkę.

W zależności od dostawców oraz dostępności sztabek oferujemy sztabki w stanie bardzo dobrym lub menniczym, w formie bitej lub lanej. 

Parametry techniczne:
Waga:
1000 g
Stop:
Ag 999
Inni klienci pytali o:

Witam.

 

Faktycznie był czasowy bład na stronie. Dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

 

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel