Polecany

Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja srebra - wysyłka 24 h!

  • Liść Klonowy to ciesząca się ogromnym zainteresowaniem moneta z najwyższej próby srebra emitowana przez Kanadyjską Mennicę Królewską. Jej wartość nominalna to 5 dolarów kanadyjskich. Moneta od wielu lat jest niezmiennie popularna.
Wysyłka: 24h
120,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Liść Klonowy to ciesząca się ogromnym zainteresowaniem moneta z najwyższej próby srebra emitowana przez Kanadyjską Mennicę Królewską. Jej wartość nominalna to 5 dolarów kanadyjskich. Moneta od wielu lat jest niezmiennie popularna.

Awers monety przedstawia profil Królowej Elżbiety II, wartość nominalną oraz rok wybicia. Na rewersie znajduje się liść klonowy, będący symbolem narodowym Kanady, oraz informacja na temat próby srebra zawartego w monecie.

Dzięki swojej ogromnej płynności i międzynarodowej renomie Liść Klonowy jest doskonałym zabezpieczeniem kapitału. Monetę cechuje ogromna rozpoznawalność na całym świecie.

Parametry techniczne:
Metal:
Srebro
Nominał:
5 CAD
Próba:
999,9
Średnica:
38,00 mm
Grubość:
3,29 mm
Producent:
Royal Canadian Mint
Kraj pochodzenia:
Kanada
Waga:
31,10 g
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry

Zapraszam na stronę: https://www.mennicakrajowa.pl/product-pol-420-Kanadyjski-Lisc-Klonowy-1-uncja-srebra-wysylka-24-h.html, obecnie jest dostpne ponad 300 x 1 oz az KLK  w cenie 118 PLN za 1 szt.

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Jacek Filipczak

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel