Polecany

10 g sztabka złota - wysyłka 24 h!

  • Złota sztabka - doskonały sposób na zabezpieczenie kapitału
Dostawa: 24h
2 458,00 zł
/ szt.
  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Ze względu na wahania kursowe metali szlachetnych, do realizacji zamówienia konieczne jest dokonanie opłaty i jej zaksięgowania na koncie sklepu w ciągu 24h.

  • Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub z roczników poprzednich. Oferowane sztabki pochodzą od producentów posiadających akredytację LBMA.

Zaprezentowana złota sztabka inwestycyjna o gramaturze 10 g stanowi dobry sposób na zabezpieczenie kapitału. Wykonana została z czystego złota o próbie 999,9 oraz pochodzi z renomowanych światowych mennic.

Zdjęcie ma charakter poglądowy. 

 

 

 

Parametry techniczne:
Waga:
10 g
Metal:
Złoto
Próba:
999,9
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry

 

Uprzejmie informuję, że złoto inwestycyjne jest zwolnione z podatku VAT. Podane ceny na stronie są ostatecznymi cenami za produkt,

 

Pozdrawiam 

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów

Polecane

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel