Polecany

Australijski Kangur 1 uncja złota

  • Ze względu na corocznie zmieniający się projekt rewersu, Australijski Kangur to moneta łącząca w sobie walory inwestycyjne i kolekcjonerskie
Producent: Perth Mint
8 338,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Australijski Kangur to popularna moneta bulionowa, wybita z uncji złota próby 999,9. Producentem monety jest renomowana Perth Mint - najstarsza istniejąca mennica w Australii.

Tym, co wyróżnia Australijskiego Kangura na tle innych monet bulionowych, jest corocznie zmieniający się wizerunek kangura, przedstawiony na rewersie. Dzięki temu moneta doskonale łączy w sobie walory inwestycyjne i kolekcjonerskie. Na rewersie umieszczono również informacje o roczniku monety, jej wadze oraz próbie złota, z którego została wykonana. Awers Australijskiego Kangura przedstawia natomiast wizerunek królowej Elżbiety II, nazwę kraju emitenta oraz nominał monety - 100 dolarów australijskich (AUD).

Parametry techniczne:
Grubość:
2,80 mm
Metal:
Złoto
Nominał:
100 AUD
Próba:
999
Waga:
1 uncja
Średnica:
32,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry,

jeżeli zakupione monety mają dla Pana charakter inwestycyjny, nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Najważniejsza jest zawartość kruszcu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry

Sztabki i monety, jakie znajdują się w naszej ofercie pochodzą z mennic i rafinerii będących członkami London Bulion Market Association (wyjątek stanowią niektóre monety kolekcjonerskie i produkty oznaczone jako niesortowane).

Mennica Skarbowa S.A nie zajmuje się certyfikowaniem monet, jedyny urząd jaki ma do tego prawo to Okręgowy Urząd Probierczy.

Kolejną sprawą jest to, że moneta nie posiada swojego numeru seryjnego, w związku czym nie jest możliwe powiązanie jej z konkretnym dokumentem.

Cechują ją natomiast elementy charakterystyczne dla konkretnych typów.

W każdym z naszych Oddziałów istnieje możliwość weryfikacji produktu.

Zapewniam również że nasi Doradcy chętnie odpowiedzą na pytania związane z wymienionymi elementami wyróżniającymi każdą z monet inwestycyjnych.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.

 

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

 

Dzień dobry,

w przypadku monet sprzedawanych w naszym sklepie są to głównie monety z bieżącego roku i są to monety sprowadzane bezpośrednio od producentów. Chciałbym również zaznaczyć, że drobne zarysowani w przypadku monet bulionowych nie wpływają na cenę towaru w przypadku skupu.

 

Pozdrawiamy,

Biuro Obsługi Klienta

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel