Polecany

100 g Sztabka złota

  • 100-gramowa sztabka złota próby 999,9 z akredytacją LBMA (London Bullion Market Association).
Producent: LBMA
28 550,00 zł
/ szt.Kup 10 szt. i oszczędź 0.10%
Rabat 0.10% od 10 szt.
Rabat 0.20% od 20 szt.
Rabat 0.30% od 50 szt.
Rabat 0.40% od 100 szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Sztabka złota została wybita ze 100 gramów kruszcu najwyższej próby 999,9. Produkt pochodzi z mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association (LBMA). To potwierdzenie, że sztabka spełnia wszystkie rynkowe standardy, a jednocześnie gwarancja jej bezproblemowej odsprzedaży.

Na każdej sztabce wytłoczono nazwę mennicy, wagę i próbę złota, a także indywidualny numer seryjny. Produkt jest fabrycznie zamknięty w opakowaniu CertiPack, które pełni rolę certyfikatu oraz chroni sztabkę przed uszkodzeniem.

Parametry techniczne:
Waga:
100 g
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Dostawa:
do 15 dni roboczych
Producent:
Heraeus
,
Argor-Heraeus
,
C.Hafner
,
Valcambi
,
Umicore
,
Perth Mint
Kraj pochodzenia:
Szwajcaria
,
Niemcy
,
Australia
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt.

Wszystkie sztabki które są dostępne w sprzedaży w Mennicy Skarbowej jako złoto sortowane, posiadają certyfikat stowarzyszenia LBMA (London Bullion Market Association), które zrzesza najlepsze mennice z całego świata, i gwarantuje możliwość sprzedaży złota na całym świecie. Tym certyfikatem jest opakowanie sztabki i jego dobry stan zachowania jest gwarancją uzyskania najlepszej ceny odkupu w przyszłości.

Jeżeli złoży Pan zamówienie przez stronę internetową sklepu Mennicy Skarbowej, może Pan wskazać jak miejsce odbioru konkretny Oddział.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

Biuro Obsługi Klienta

 

 

Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt.

Jeżeli chodzi o proces płatności, to jak najbardziej można się rozliczyć gotówką, kartą, albo przelewem.

Może Pan złożyć zamówienie bezpośrednio w Oddziale, dokonując zakupu, tzw. "od ręki" czyli po dokonaniu płatności wychodzi Pan bezpośrednio ze złotem.

Może Pan również złożyć w w Oddziale, zamówienie na termin do 15 dni, dzięki czemu uzyska Pan trochę korzystniejszą cenę.

To co najistotniejsze z punktu widzenia płatności, zamówienie złota wiąże się z przedpłaceniem tej transakcji w pełnej kwocie. Ma to związek z tym, że cena złota podlega wahaniom giełdowym i żeby zablokować jego cenę, trzeba zapłacić za całość z góry,

Zapraszamy do składania zamówień bezpośrednio w naszych Oddziałach na terenie całej Polski,  przez stronę internetową sklepu Mennica Skarbowa, lub bezpośrednio kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 801501521.

Jeżeli zdecyduje się Pan na zakup złota w Mennicy Skarbowej, gwarantujemy odkup zakupionych u nas monet lub sztabek.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry,

sztabki które mamy dostępne w aktualnej sprzedaży 24h są na bieżąco aktualizowane pod podanym linkiem, z oznaczeniem czerwonego kółka z cyframi 24h w środku. Wybór jest na chwilę obecną bardzo szeroki.

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty.

https://www.mennicaskarbowa.pl/pol_m_Zloto_Zlote-sztabki-150.html

 

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów

Polecane

50 g Sztabka złota

50 g Sztabka złota

14 371,00 zł
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel