Moneta Chińska Panda 30 g srebra - wysyłka 24 h!

  • Srebrne monety bulionowe wydawane przez Mennicę Chińską charakteryzują się najwyższą jakością metali szlachetnych i doskonałym, niemal artystycznym wykonaniem. Niskie nakłady monet powodują ich szczególną popularność wśród inwestorów i kolekcjonerów.
Wysyłka: 24h
114,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Chińska Panda jest monetą inwestycyjną oraz pełnoprawnym środkiem płatniczym w Chinach. Jej pierwsza emisja miała miejsce w 1982 roku. Od samego początku cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród indywidualnych inwestorów oraz kolekcjonerów. Niewysoki nakład monety sprawia, że jest bardzo pożądana na rynku numizmatycznym.

WYGLĄD MONETY

Na rewersie numizmatu znajduje się wizerunek pandy wielkiej, której jedynym naturalnym środowiskiem występowania są łańcuchy górskie w Chińskiej Republice Ludowej. Zwierzę odpoczywa na gałęzi drzewa, w tle widać gęste zarośla bambusowe. Relief uzupełniają informacje o nominale, wadze, próbie i rodzaju kruszcu zawartego w monecie. Projekt rewersu zmienia się co roku, dzięki czemu wartość numizmatu jest wzbogacona o dodatkowe walory kolekcjonerskie.

Na awersie umieszczono Pekińską Świątynię Nieba Tian Tian, obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wzdłuż otoku widnieje inskrypcja w języku chińskim "Chińska Republika Ludowa" oraz rok emisji.

Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Metal:
Srebro
Nominał:
10 CNY
Próba:
999
Waga:
30 g
Średnica:
40 mm
Producent:
China Gold Coin Corp
Kraj pochodzenia:
Chiny
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel