Wiedeńscy Filharmonicy 1 uncja złota

  • Złota moneta Wiedeńscy Filharmonicy to pierwsza moneta bulionowa wyemitowana w walucie euro. Moneta próby 999,9 upamiętnia sławę Filharmonii Wiedeńskiej.
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
8 590,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Złota moneta Wiedeńscy Filharmonicy to pierwsza moneta bulionowa wyemitowana w walucie euro. Moneta próby 999,9 upamiętnia sławę Filharmonii Wiedeńskiej.

Wiedeńscy Filharmonicy to złota moneta bulionowa bita od 1989 roku. Jej wzór powstał z pomocą grafiki komputerowej, a każda z monet zawiera 24 karaty czystego kruszcu. 

Awers monety zdobią słynne organy hali koncertowej Musikverein w Wiedniu, a także nominał, waga, próba oraz rok emisji.

Rewers przedstawia instrumenty symfoniczne, m.in. wiolonczelę, harfę i kilka par skrzypiec. 

Parametry techniczne:
Grubość:
2,00 mm
Metal:
Złoto
Nominał:
100 EUR
Próba:
999
Waga:
31,10 g
Średnica:
37,00 mm
Kraj pochodzenia:
Austria
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Inni klienci pytali o:

Szanowny Panie,

dziękuję za wiadomość.

W przypadku chęci dokonania zakupów stacjonarnych, należy kontaktowa się bezpośrednio z jednym z naszych dwóch punktów, poniżej podaję link dla danych teleadresowych:

https://www.mennicakrajowa.pl/contact-pol.html.

 

Każdy z naszych Doradców udzieli Panu informacji dotyczących dostępności i dokona wszystkich ustaleń.

/Pozdrawiamy Zespół Mennicy Krajowej.

 

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel