Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja złota

  • Kanadyjski Liść Klonowy, bity przez Kanadyjską Mennicę Królewską, uchodzi za najlepiej zabezpieczoną monetę inwestycyjną na świecie.
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
7 748,00 zł
/ szt.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Kanadyjski Liść Klonowy należy do wiodących w świecie złotych monet inwestycyjnych. Z obecnie produkowanych monet tylko południowoafrykański Krugerrand jest emitowany dłużej, lecz to Kanadyjski Liść Klonowy jest pierwszą monetą lokacyjną wybitą w złocie próby 999,9.

W 2007 roku Kanadyjska Mennica Królewska wypuściła specjalną edycję (30 848 szt.) Kanadyjskich Liści Klonowych próby 9999,9 oraz 5 sztuk 100-kilogramowej monety „Big Maple Leaf” o tej samej zawartości złota, co świadczy o nieprzeciętnym poziomie technologicznym mennicy.

Kanadyjska Mennica Królewska jako pierwsza wprowadziła w 2014 roku laserowo grawerowane detale zabezpieczające, a w 2015 zaczęła dodatkowo pokrywać tło monet kompleksową strukturą radialnych promieni. Te innowacyjne zabezpieczenia, w połączeniu z technologią Bullion DNA, zapewniły Kanadyjskiemu Liściowi Klonowemu miano najlepiej zabezpieczonej monety świata.

Parametry techniczne:
Metal:
Złoto
Nominał:
50 CAD
Próba:
999
Waga:
31,10 g
Średnica:
30,00 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Grubość:
2,87 mm
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry

Oczywiście zapraszamy do złożenia zamówienia w dostawie do 15 dni roboczych: https://www.mennicakrajowa.pl/product-pol-4-Australijski-Kangur-1-uncja-zlota.html

Jesteśmy częścią Mennicy Skarbowej o innej polityce cenowej i handlowej /(jak np. Grupa Metro, REWE itd.) ale nie przewidujemy dodatkowych upustów przy mniejszych kwotach zakupu niż 300 x 1 oz au.

Serdecznie pozdrawiam

Jacek Filipczak

 

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel