Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja złota

  • Kanadyjski Liść Klonowy, bity przez Kanadyjską Mennicę Królewską, uchodzi za najlepiej zabezpieczoną monetę inwestycyjną na świecie.
Dostawa: 15 dni
Dostawa:
15 dni
6 898,00 zł
/ szt.

KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE

Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Ze względu na wahania kursowe metali szlachetnych, do realizacji zamówienia konieczne jest dokonanie opłaty i jej zaksięgowania na koncie sklepu w ciągu 24h.

  • Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub z roczników poprzednich. Oferowane sztabki pochodzą od producentów posiadających akredytację LBMA.

Kanadyjski Liść Klonowy należy do wiodących w świecie złotych monet inwestycyjnych. Z obecnie produkowanych monet tylko południowoafrykański Krugerrand jest emitowany dłużej, lecz to Kanadyjski Liść Klonowy jest pierwszą monetą lokacyjną wybitą w złocie próby 999,9.

W 2007 roku Kanadyjska Mennica Królewska wypuściła specjalną edycję (30 848 szt.) Kanadyjskich Liści Klonowych próby 9999,9 oraz 5 sztuk 100-kilogramowej monety „Big Maple Leaf” o tej samej zawartości złota, co świadczy o nieprzeciętnym poziomie technologicznym mennicy.

Kanadyjska Mennica Królewska jako pierwsza wprowadziła w 2014 roku laserowo grawerowane detale zabezpieczające, a w 2015 zaczęła dodatkowo pokrywać tło monet kompleksową strukturą radialnych promieni. Te innowacyjne zabezpieczenia, w połączeniu z technologią Bullion DNA, zapewniły Kanadyjskiemu Liściowi Klonowemu miano najlepiej zabezpieczonej monety świata.

Parametry techniczne:
Metal:
Złoto
Nominał:
50 CAD
Próba:
999
Waga:
31,10 g
Średnica:
30,00 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Grubość:
2,87 mm
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry

Oczywiście zapraszamy do złożenia zamówienia w dostawie do 15 dni roboczych: https://www.mennicakrajowa.pl/product-pol-4-Australijski-Kangur-1-uncja-zlota.html

Jesteśmy częścią Mennicy Skarbowej o innej polityce cenowej i handlowej /(jak np. Grupa Metro, REWE itd.) ale nie przewidujemy dodatkowych upustów przy mniejszych kwotach zakupu niż 300 x 1 oz au.

Serdecznie pozdrawiam

Jacek Filipczak

 

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel