Polecany

1 uncja Sztabka złota

  • Złota sztabka pochodząca z jednej z renomowanych mennic, zrzeszonych w LBMA.
Producent: LBMA
Dostawa:
do 15 dni roboczych
8 964,00 zł
/ szt.Kup 10 szt. i oszczędź 0.10%
Rabat 0.10% od 10 szt.
Rabat 0.20% od 20 szt.
Rabat 0.30% od 50 szt.
Rabat 0.40% od 100 szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Oferowana Państwu złota sztabka lokacyjna ma najwyższą próbę i pochodzi z jednej z renomowanych światowych mennic. 

Sztabka złota jest zapakowana w opakowanie typu CertiPack chroniące przed zarysowaniami, jak również ułatwiające przechowywanie.

Waga produktu to jedna uncja.

Parametry techniczne:
Waga:
1 uncja (1 oz)
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Dostawa:
do 15 dni roboczych
Producent:
Heraeus
,
Argor-Heraeus
,
C.Hafner
,
Valcambi
,
Umicore
,
Perth Mint
Kraj pochodzenia:
Szwajcaria
,
Niemcy
,
Australia
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry,

zarówno sztabki które posiadamy w ofercie jak i wspomniana moneta liść klonowy są w tak zwanej próbie czterech dziewiątek czyli próba złota wynosi 999,9.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry,

 dziękujemy za kontakt.

Zapraszam do śledzenia cennika skupu, który jest na bieżąco aktualizowany. Na chwilę obecną, cena skupu 1 uncji złota wynosi 8 266 zł.

https://skup.zlota.pl/ceny-skupu

Im bardziej złoto zyskuje na wartości, i jego cena idzie do góry, ty, bardziej można je skupić po wyższej cenie.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt.

Jeżeli chodzi o sztabki złota, sprzedajemy tylko i wyłącznie sztabki, które posiadają certyfikat LBMA (London Bullion Market Association) czyli Stowarzyszenia które zrzesza najlepsze mennice z całego świata, i sprawuje piecze nad procesem produkcji, zwracając szczególną uwagę na to, żeby złoto miało odpowiednie parametry: wagę, próbę,czystość.

Sztabki które mamy dostępne w sprzedaży, są opakowane w certyfikat, czyli tzw. certi-pack, lub certi-card.

Jeżeli chodzi o monety, to chociaż pochodzą one z mennic, które posiadają akredytację wyżej wspomnianego LBMA, to w przeciwieństwie do sztabek, nie posiadają swojego numeru seryjnego, i nie jest dodawany do nich certyfikat.

Monety jednak cechują się tym, że posiadają swoje cechy i znaki szczególne i dzięki ich znajomości, można daną monetę zweryfikować pod kątem jej autentyczności.

Dodatkowo, w każdym z naszych Oddziałów., możemy dokonać weryfikacji danej sztabki czy monety, na profesjonalnych urządzeniach.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry

dziękujemy za kontakt.

Jeżeli chodzi o udzielenie większego rabatu, to jak najbardziej jesteśmy otwarci na rozmowy, ale dotyczące one zamówień od 100.000 zł w górę.

Przy takiej ilości nie jesteśmy w stanie zaakceptować oferowanej przez Pana ceny.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry

dziękujemy za kontakt.

Sztabka o wadze 1 uncji jest opakowana w tzw. certipack, i jak najbardziej sztabki które mamy dostępne w sprzedaży są certyfikowane przez London Bulion Market Assocation.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu na Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu 801501521

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

 

Dzień dobry

Dziękujemy za kontakt.

Jeżeli chodzi o wysyłkę przy zakupie 1 uncji, jest to opcja dodatkowa płatna, i przy tej sztabce wynosi ona 24 zł

Dostawcą przesyłki jest firma Pocztex.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu.

 

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Dzień dobry, 

realizujemy zamówienia zgodnie z naszymi zasobami magazynowymi. Niemniej jednak istnieje możliwość wpisaniu wybranego producenta w okienku "Uwagi" postaramy się uwzględnić prośbę podczas realizacji zamówienia.

 

Pozdrawiamy,

Biuro Obsługi Klienta

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów

Polecane

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel