Polecany

20 g Sztabka złota

  • Złota sztabka - idealne rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywnych sposobów na lokowanie kapitału.
Producent: LBMA
Dostawa:
do 15 dni roboczych
5 787,00 zł
/ szt.

WAŻNE INFORMACJE DOT. ZAMÓWIEŃ:

  • Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

  • Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

  • W przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

  • Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

  • Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Krajową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Złota sztabka najwyższej próby 999,9 pochodząca z renomowanych światowych mennic.

Każda złota sztabka posiada wytłoczoną nazwę mennicy, wagę, próbę, numer seryjny i znak certyfikacji.

Sztabki są zapakowane w przezroczyste opakowanie chroniące przed zarysowaniami i ułatwiające przechowywanie. 

 

Parametry techniczne:
Waga:
20 g
Metal:
Złoto
Próba:
99,99%
Dostawa:
do 15 dni roboczych
Producent:
Heraeus
,
Argor-Heraeus
,
C.Hafner
,
Valcambi
,
Umicore
,
Perth Mint
Kraj pochodzenia:
Szwajcaria
,
Niemcy
,
Australia
Inni klienci pytali o:

Dzień dobry

dziękujemy za kontakt.

Jeżeli chodzi o różnicę pomiędzy ceną zakupu a ceną sprzedaży jest zależna od dwóch czynników.

Po pierwsze od tego jaka jest gramatura danej sztabki lub danej monety. Po drugie zależy do tego jaki jest aktualny kurs złota.

Aktualne ceny skupu może Pan obserwować na stronie https://skup.zlota.pl/ceny-skupu.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 801501521.

Jeżeli chodzi o negocjacje cen przy zakupie, przy większych ilościach jest możliwość negocjacji cen.

 

pozdrawiam

Biuro Obsługi Klienta

Zadaj pytanie
Opinie naszych klientów
5/5
Oleksii, Warszawa
wszsystko OK , doszło na czas
5/5

Polecane

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel