Złote monety

ilość znalezionych towarów: 19

Mennica Krajowa oferuje szereg złotych produktów, które zachwycają zarówno inwestorów, jak i kolekcjonerów. Złote monety to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących alternatywnych sposobów na dywersyfikację portfela inwestycyjnego.

Monety bulionowe cechują się tym, że są wykonane z materiału o najwyższym współczynniku zawartości złota. Do najbardziej popularnych produktów w tej kategorii zalicza się Australijskiego Kangura, Krugerranda, Wiedeńskich Filharmoników czy Kanadyjski Liść Klonowy.

   Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
   W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
   Zamknij
   pixel