Sztabki niesortowane

ilość znalezionych towarów: 4

Złote sztabki niesortowane to oferta skierowana do Klientów, którzy poszukują towarów atrakcyjnych cenowo. Produkty w tej kategorii pochodzą z rynku wtórnego i mogą posiadać znamiona użytkowania lub uszkodzone opakowania CertiPack/CertiCard, jak również być ich pozbawione.

Złote sztabki niesortowane pochodzą z różnych mennic i rafinerii – także tych mniej znanych i nieposiadających akredytacji LBMA.

   Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
   W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
   Zamknij
   pixel