Złoto

ilość znalezionych towarów: 30

Zapraszamy do naszego outletu, gdzie znajdziesz szeroką ofertę złota inwestycyjnego. Nasze produkty pochodzą z renomowanych mennic i rafinerii zrzeszonych w London Bullion Market Association (LBMA), co gwarantuje najwyższą jakość kruszcu. Oferujemy złoto w dwóch podstawowych formach: monet bulionowych i sztabek lokacyjnych. Monety bulionowe są wybijane przez mennice na całym świecie i są legalnym środkiem płatniczym w kraju emitenta. Sztabki lokacyjne natomiast są wytwarzane w rafineriach i posiadają standardowe parametry, takie jak próba i waga kruszcu.

Warto zaznaczyć, że produkty sprzedawane w naszym outlecie mogą posiadać ślady i rysy, czy inne wizualne wady,

jednak nie ma to wpływu na wartość inwestycyjną produktu.

 

Najważniejsze jest potwierdzenie autentyczności kruszcu oraz jego próba i waga.

   Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
   W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
   Zamknij
   pixel