Srebrne monety

ilość znalezionych towarów: 2

Srebrne monety bulionowe to inwestycja na każdą kieszeń. Przystępna cena srebra za uncję sprawia, że każdy jest w stanie pozwolić sobie na dywersyfikację portfela inwestycyjnego poprzez zakup kruszcu.

Srebrne monety występują w różnych wariantach wagowych. Najpopularniejsze produkty w tej kategorii to m.in. Krugerrand, Kanadyjski Liść Klonowy, Wiedeńscy Filharmonicy czy Australijski Kangur.

   Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
   W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
   Zamknij
   pixel