Srebro

ilość znalezionych towarów: 2

Srebro to drugi - obok złota - metal lokacyjny, który jest ciekawą alternatywą dla inwestorów. Mennica Krajowa oferuje srebro inwestycyjne, dostępne w różnych wariantach wagowych, w postaci monet bulionowych i sztabek.

Zakupu kruszcu można dokonać w jednym z oddziałów stacjonarnych Mennicy Krajowej lub za pośrednictwem strony internetowej.

   Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
   W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
   Zamknij
   pixel