O nas

Jako outlet Mennicy Skarbowej, zapewniamy Państwu prosty, wygodny i niezwykle korzystny sposób na zakup produktów inwestycyjnych. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór produktów po najbardziej konkurencyjnych cenach na polskim rynku.

Specjalizujemy się w sprzedaży i skupie złotych monet oraz sztabek inwestycyjnych. Nasze produkty pochodzą ze skupów i są udostępnione do wtórnego obiegu, co oznacza, że dostarczamy Państwu nie tylko wysokiej jakości produkty inwestycyjne, ale także umożliwiamy im kontynuację ich historii i wartości, przy zapewnieniu możliwie najkorzystniejszej ceny.

Dla Państwa wygody, dodatkowo udostępniamy możliwość odbioru zamówionych produktów w punktach Mennicy Skarbowej, rozmieszczonych w różnych miejscach w całej Polsce. Dzięki temu mają Państwo możliwość osobiście odebrać zamówienie, zapewniając sobie jeszcze większą pewność i satysfakcję z dokonanych zakupów.

Przy zakupach w Mennicy Krajowej, nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo transakcji. Nasz zespół zawsze dba o bezpieczeństwo, przestrzegając zaleceń Generalnego Inspektora Informacji Finansowej (GIIF). Państwa dane są przetwarzane zgodnie z wymaganiami Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO), a komunikacja z nami odbywa się w sposób bezpieczny dzięki wykorzystaniu szyfrowania protokołem SSL (Secure Socket Layer).

Warto wiedzieć, że Mennica Skarbowa S.A., do której należy Mennica Krajowa, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) w Warszawie na rynku NewConnect. Nasze działania są transparentne i zgodne z wymaganiami GPW oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Działalność Mennicy Skarbowej S.A. jest regulowana prawem dewizowym, a Spółka została wpisana do rejestru działalności kantorowej w zakresie sprzedaży i zakupu złota dewizowego oraz platyny dewizowej o numerze 9571/2011 przez Narodowy Bank Polski.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i zapoznania się z naszą bogatą ofertą outletu. Niezależnie od Państwa preferencji inwestycyjnych, nasz przyjazny zespół zawsze służy pomocą w wyborze idealnych produktów.

 

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel