Koszty dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

FORMA DOSTAWY KOSZT DOSTAWY
Odbiór osobisty GRATIS!
Przesyłka kurierska 15,00 zł + 0,1% wartości zamówienia
(dostępne przy zakupach DO wartości 60 000 zł)
Depozyt w Skarbcu 500 zł
(dostępne przy zakupach OD wartości 20 000 zł)
Uzbrojony konwój Koszt ustalany indywidualnie - cena zależy od miejsca dostarczenia przesyłki.
W razie zainteresowania tą formą dostawy prosimy o kontakt

2. Koszty płatności

FORMA PŁATNOŚCI KOSZT PŁATNOŚCI
Płatność gotówką bez dodatkowych kosztów
Przelew tradycyjny bez dodatkowych kosztów
PayU 0,5% wartości zamówienia

3. Formy dostawy

Odbiór osobisty

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w jednym z naszych oddziałów.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Doradcą w celu poinformowania nas o terminie Państwa wizyty. Dzięki temu będziemy mogli Państwa jak najsprawniej obsłużyć.

Przesyłka kurierska

Oferujemy dostawę zamówionych produktów kurierem w atrakcyjnych cenach. Zakupiony towar dostarczany jest na wskazany w procesie zakupowym przez Państwa adres w pełni ubezpieczoną przesyłką kurierską. Gwarantujemy maksymalną poufność zakupów (nie zaznaczamy na przesyłce jaka jest jej dokładna zawartość).

Depozyt w Skarbcu

Możliwe jest także przechowywanie zamówionych przez Państwa produktów w Skarbcu. Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo zapewnione maksymalne bezpieczeństwo zakupów dzięki jednemu z najlepiej chronionych skarbców w Polsce. Oczywiście mogą Państwo w każdym momencie zdecydować o odebraniu swoich towarów ze Skarbca. W takim wypadku wyślemy je Państwu przesyłką kurierską lub będą je Państwo mogli bezpłatnie odebrać osobiście. Równocześnie przypominamy też o możliwości odsprzedaży zakupionych przez Państwa produktów. W przypadku kiedy są to produkty, których miejscem przechowywania jest Skarbiec, procedura odkupu jest maksymalnie szybka i nieobarczona dodatkowymi kosztami przesyłek. Więcej informacji na temat depozytu w Skarbcu udzielą Państwu nasi Doradcy - kontakt.

Dostawa konwojem

Dla Państwa wygody udostępniliśmy dodatkową opcję dostarczenia Państwu przesyłki konwojem w pełni ubezpieczonym. Jest to rozwiązanie opłacalne w przypadku większych zakupów (na ogół przekraczających 500 tys. zł). Gwarantuje ono maksymalne bezpieczeństwo dostarczania towarów wysokiej wartości do dowolnego miejsca w Polsce. Cennik i warunki są ustalane indywidualnie. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

4. Formy płatności

Ze względu na częste wahania kursowe metali szlachetnych ceny w Mennicy Krajowej są uaktualniane na bieżąco. Dlatego aby rozpocząć realizację zamówienia konieczne jest opłacenie zamówienia w tym samym dniu. W przypadku niesotrzymania tego terminu realizacja będzie możliwa po ewentualnej dopłacie różnicy w cenie.

Płatność w oddziale

We wszystkich oddziałach Mennicy Krajowej istnieje możliwość płatności gotówką.

Tradycyjny przelew bankowy

Dane do przelewu znajdą Państwo tutaj

PayU

Płatności online poprzez system płatności internetowych PayU. Jest to szybki sposób opłacenia zamówienia – przelane środki są księgowane na koncie Mennicy Skarbowej, będącej właścicielem sklepu www.MennicaKrajowa.pl, w ciągu kilkunastu minut od momentu realizacji przelewu.

Za pośrednictwem płatności internetowych PayU mogą Państwo w wygodny sposób opłacić swoje zamówienie kartą płatniczą. W tym celu w trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym, należy jako formę płatności wybrać PayU, następnie w systemie PayU należy wybrać kartę płatniczą i przejść przez proces autoryzacji.

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel