Koszty dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

FORMA DOSTAWY KOSZT DOSTAWY
Odbiór osobisty GRATIS!
Przesyłka kurierska 15,00 zł + 0,1% wartości zamówienia
(dostępne przy zakupach DO wartości 60 000 zł)
Depozyt w Skarbcu 500 zł
(dostępne przy zakupach OD wartości 20 000 zł)
Uzbrojony konwój Koszt ustalany indywidualnie - cena zależy od miejsca dostarczenia przesyłki.
W razie zainteresowania tą formą dostawy prosimy o kontakt

2. Koszty płatności

FORMA PŁATNOŚCI KOSZT PŁATNOŚCI
Płatność gotówką bez dodatkowych kosztów
Przelew tradycyjny bez dodatkowych kosztów
Płatność online - KLARNA bez dodatkowych kosztów
DOTPAY 2,0% wartości zamówienia

3. Formy dostawy

Odbiór osobisty

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w jednym z naszych oddziałów.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Doradcą w celu poinformowania nas o terminie Państwa wizyty. Dzięki temu będziemy mogli Państwa jak najsprawniej obsłużyć.

Przesyłka kurierska

Oferujemy dostawę zamówionych produktów kurierem w atrakcyjnych cenach. Zakupiony towar dostarczany jest na wskazany w procesie zakupowym przez Państwa adres w pełni ubezpieczoną przesyłką kurierską. Gwarantujemy maksymalną poufność zakupów (nie zaznaczamy na przesyłce jaka jest jej dokładna zawartość).

Depozyt w Skarbcu

Możliwe jest także przechowywanie zamówionych przez Państwa produktów w Skarbcu. Dzięki temu rozwiązaniu mają Państwo zapewnione maksymalne bezpieczeństwo zakupów dzięki jednemu z najlepiej chronionych skarbców w Polsce. Oczywiście mogą Państwo w każdym momencie zdecydować o odebraniu swoich towarów ze Skarbca. W takim wypadku wyślemy je Państwu przesyłką kurierską lub będą je Państwo mogli bezpłatnie odebrać osobiście. Równocześnie przypominamy też o możliwości odsprzedaży zakupionych przez Państwa produktów. W przypadku kiedy są to produkty, których miejscem przechowywania jest Skarbiec, procedura odkupu jest maksymalnie szybka i nieobarczona dodatkowymi kosztami przesyłek. Więcej informacji na temat depozytu w Skarbcu udzielą Państwu nasi Doradcy - kontakt.

Dostawa konwojem

Dla Państwa wygody udostępniliśmy dodatkową opcję dostarczenia Państwu przesyłki konwojem w pełni ubezpieczonym. Jest to rozwiązanie opłacalne w przypadku większych zakupów (na ogół przekraczających 500 tys. zł). Gwarantuje ono maksymalne bezpieczeństwo dostarczania towarów wysokiej wartości do dowolnego miejsca w Polsce. Cennik i warunki są ustalane indywidualnie. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami.

4. Formy płatności

Ze względu na częste wahania kursowe metali szlachetnych ceny w Mennicy Krajowej są uaktualniane na bieżąco. Dlatego aby rozpocząć realizację zamówienia konieczne jest opłacenie i zaksięgowanie na koncie Mennicy w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia.

Płatność w oddziale

We wszystkich oddziałach Mennicy Krajowej istnieje możliwość płatności gotówką oraz kartą

Tradycyjny przelew bankowy

Dane do przelewu znajdą Państwo tutaj

Płatność online - KLARNA

Opcja płatności online poprzez szybką platformę Klarna (dawniej Sofort), która nie pobiera opłat za przelew. Potwierdzenie transakcji odbywa się w czasie rzeczywistym, co umożliwia przyspieszoną realizacje zamówień.

DOTPAY

Płatności online poprzez system płatności internetowych DotPay. Jest to szybki sposób opłacenia zamówienia – przelane środki są księgowane na koncie Mennicy Skarbowej, będącej właścicielem sklepu www.MennicaKrajowa.pl, w ciągu kilkunastu minut od momentu realizacji przelewu.

Za pośrednictwem płatności internetowych DotPay mogą Państwo w wygodny sposób opłacić swoje zamówienie kartą płatniczą. W tym celu w trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym, należy jako formę płatności wybrać DotPay, następnie w systemie DotPay należy wybrać kartę płatniczą i przejść przez proces autoryzacji.

Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w naszej witrynie, a także targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmie Google, czyli naszemu partnerowi reklamowemu i analitycznemu. Partner może połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z jego usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel