Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Koszty dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

FORMA DOSTAWY KOSZT DOSTAWY
Odbiór osobisty GRATIS!
Przesyłka kurierska 15,00 zł + 0,1% wartości zamówienia
(dostępne przy zakupach DO wartości 60 000 zł)

2. Koszty płatności

FORMA PŁATNOŚCI KOSZT PŁATNOŚCI
Przelew tradycyjny bez dodatkowych kosztów
PayU 0,5% wartości zamówienia

3. Formy dostawy

Odbiór osobisty

Zakupione produkty można bezpłatnie odebrać w jednym z naszych oddziałów. Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym Doradcą w celu poinformowania nas o terminie Państwa wizyty. Dzięki temu będziemy mogli Państwa jak najsprawniej obsłużyć.

Przesyłka kurierska

Oferujemy dostawę zamówionych produktów kurierem w atrakcyjnych cenach. Zakupiony towar dostarczany jest na wskazany w procesie zakupowym przez Państwa adres w pełni ubezpieczoną przesyłką kurierską. Gwarantujemy maksymalną poufność zakupów (nie zaznaczamy na przesyłce jaka jest jej dokładna zawartość).

4. Formy płatności

Ze względu na częste wahania kursowe metali szlachetnych ceny w Mennicy Krajowej są uaktualniane na bieżąco. Dlatego aby rozpocząć realizację zamówienia konieczne jest opłacenie zamówienia w tym samym dniu. W przypadku niesotrzymania tego terminu realizacja będzie możliwa po ewentualnej dopłacie różnicy w cenie.

Tradycyjny przelew bankowy

Dane do przelewu znajdą Państwo tutaj

PayU

Płatności online poprzez system płatności internetowych PayU. Jest to szybki sposób opłacenia zamówienia – przelane środki są księgowane na koncie Mennicy Skarbowej, będącej właścicielem sklepu www.MennicaKrajowa.pl, w ciągu kilkunastu minut od momentu realizacji przelewu.

Za pośrednictwem płatności internetowych PayU mogą Państwo w wygodny sposób opłacić swoje zamówienie kartą płatniczą. W tym celu w trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym, należy jako formę płatności wybrać PayU, następnie w systemie PayU należy wybrać kartę płatniczą i przejść przez proces autoryzacji.

pixel